HomePage Add Favorites
Türkiyenin ilk ve tek markalı ve tasarım tescil belgeli arı kovanı. Yildizkovan.com.tr | Aricilik.org

 

ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

  Sepetinizdeki Ürün Sayısı: Sepete Git
Sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

 • KOVANLARDA BEZİR YAĞI KULLANIMI

   Keten tohumlarını âdi hararetle ısıtmakla elde edilen yağ. Havada durdukça koyulaşır, katılaşır ve bir yere sürülünce kurur.  Devamını Oku
 • Kilit Sistemli Sekman Kapaklı Bezirli Takım Kovan - 2012 Yeni Ürün

   Yıldız Kovan olarak, uçuş kapaklarındaki segmanlar, örtü kapağı, ballık, ve kuluçkalığı birbirine kitleyebilen bağlantı aparatlarını geliştirdik. Arı nakli sırasında hızlı ve sağlıklı bir şekilde kovan ağızlarının kapatılması... Devamını Oku
 • KOVANLARDA KERESTE KURUTMA İŞLEMİ

   Ahşap malzemenin kurutma işlemi, kerestenin cinsine ve su oranına göre farklılık göstermektedir. kurutma işlemi ağacın icersinde öz suyun atılası nemin düşürmesi işlemidir. Devamını Oku
 

Sign in


 

E-Mail Address

Password

 

Remember me
 

Register

Forgot password?

 
Fırınlama Sistemi
Kullanılan Keresteler

 

  Institutional


HAKKIMIZDA

      Kaliteden ve ilkelerinden taviz vermeden Türkiye standartlarında üretim yapan Yıldız Kovan, İlhan Yıldız tarafından kurulmuştur.
      Kurulduğu yıllarda kovan üretimi yanında marangoz işleride yapan firmamız zaman içersinde üretimin tamamını arı kovanı imalatına yöneltmiştir.
      1980 yılında 100 m² küçük bir atölyede başlayan üretim yolculuğu, bugün 2000m² kapalı 1500 m² açık alanda kurulu fabrikamızda arıcılık sektörüne hizmet vermektedir.
      Yıllık üretim kapasitesi 10 bin olan Yıldız Kovan, tecrübesi, kalitesi ve standart ölçüsü ile Türkiye de kovan üretiminde önemli bir paya sahiptir.

MİSYONUMUZ

      Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmiş, arıya, arıcıya ve doğaya saygı bilinci ile faaliyetini sürdüren, güvenilir bir kurum olmaktır.

VİZYONUMUZ

      Arıcılık sektöründe, yurt içinde ve yurt dışında doğru teknolojler ve gelişmeler ile katma değerli çözümler sunan, teknolojiye hızlı uyum sağlayan değişimi yönlendiren, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir dünya markası olmaktır.